Web Sürümüne Geç

Aslan'dan sulu start

Aslan'dan sulu start
Pazar 11.01.2016

Otelin sahasındaki çalışma sırasında sulama fıskiyeleri aniden açılınca herkes ıslandı. Denizli, 'Bu nasıl iş?' derken, oyuncular keyifli anlar yaşadı

Galatasaray'ın Antalya kampı dün başladı. Sarı-kırmızılılar, Belek'te konakladığı otelin tesislerinde ilk çalışmasını sabah gerçekleştirdi. Teknik direktör Mustafa Denizli, Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Karşıyaka maçına ilk 11'de başlayan futbolculara izin verirken, diğer oyuncular kondisyon ve pas çalışmalarının ardından, minyatür kalede ve yarı sahada çift kale maç yaptı. Antrenmanda minyatür kale oynandığı sırada saha sulama sisteminin otomatik olarak devreye girmesi, ilginç görüntülere neden oldu.

Wes, gazetecilere çevirdi
Oyuncular
ıslanınca çalışmaya ara verildi. Bazı basın mensupları da fıskiyenin sularından ıslanırken, Wesley Sneijder'in bu duruma kahkahayla güldüğü görüldü. Hollandalı yıldız, saha içindeki bir fıskiyenin yönünü de medya mensuplarının olduğu bölüme çevirerek şaka yaptı. Teknik direktör Mustafa Denizli ise yaşanan olaya tepki göstererek, "Bu nasıl iş?" diyerek otel görevlilerine sitemde bulundu. Çalışma yan sahada devam etti.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN