Web Sürümüne Geç

Fikret Orman :Galatasaray dostumuz

Fikret Orman :Galatasaray dostumuz
Salı 12.01.2016

Beşiktaş Başkanı, G.Saray ile ilgili kendisine atfedilen sözlerin gerçek olmadığını söyledi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, sarı-kırmızılı camianın tepkisini çeken sözlerinin gerçeği yansıtmadığını ve Galatasaray'ın iç işlerine karışmak gibi bir niyeti olmadığını kaydetti. İki camiayı karşı karşıya getirmeye çalıştıklarını ifade eden Orman, "Galatasaray bizim dost camiamız. Başındaki aile çok sevdiğimiz bir adamdır, dostumuzdur.

Böyle bir şeyin içinde kalmaktan dolayı çok üzüldüm. Ayıp" dedi. Beşiktaş'ın kurumsal duruşu ve kurumsal ifadelerinin belli olduğunu belirten Orman şöyle devam etti: "Biz hiçbir camianın iç işlerine karışmayız. İki dost camiayı kavga ettirmeye çalışmak ayıp bir şey. Bizim Galatasaray ile hiçbir problemimiz yok. Çok üzüldüm. Galatasaraylıların da üzüldüğünü tahmin ediyorum. Herkes işine gücüne baksın. Bizim dostluğumuz ebedi ve bunu zedeleyen taraf olmayacağız."

*Dip not
Başkan Fikret Orman'ın bir dost sohbetinde "Galatasaray stat konusunda beleşe kondu. 50 milyon dolar harcayıp, salak salak transfer yapıp, takımı oyuncu çöplüğüne çevirirken, 3-5 kuruş verip stadın üstünü kapatmamak için bin dereden su getiriyorlar" şeklinde ifadeler kullandığı ifade edilmiş ve bu sözler olay yaratmıştı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN