Web Sürümüne Geç

Ne yaptın Mondi!

Ne yaptın Mondi!
Çarşamba 13.01.2016 18:34

Galatasaray'ın eski kalecisi Faryd Mondragon, intihara teşebbüs etti. Futbolu bırakan ve kariyerini yorumcu olarak sürdüren Mondragon, aşırı doz ilaçtan Valle de Lili kliniğine kaldırıldı.

Eşiyle boşanma aşamasında olan Kolombiyalı efsanenin depresyonda olduğu belirtildi. Haberin duyulmasıyla birlikte pek çok spekülasyon da peşi sıra geldi. Durumunun ağır olduğundan, öldüğüne kadar sosyal medyada haberler yer alsa da Mondragon'un yüksek gözlem altında tutulduğu ve durumunun iyi olduğu açıklandı.Fary Mondragon, 24 Mayıs 2015'te ailesiyle birlikte İstanbul'a gelerek Galatasaray'ın TT Arena'da Beşiktaş ile oynadığı derbi maçı izlemişti.

Mondragon'un intihar'dan önce instagram hesabında, "Başkaları tarafından yargılanmaktan yoruldum" yazıp sildiği ortaya çıktı. Güney Amerika ve Avrupa'da toplam 12 kulüpte forma giyen Mondragon, 2001-2007 yıllarında da Galatasaray'da oynamıştı.

ROBERT ENKE'Yİ HATIRLATTI

Fenerbahçe kalesini de koruyan Alman kaleci Robert Enke 32 yaşında tren raylarında ölü bulunmuştu. Alman Milli Takımı'nın da formasını giyen Enke'nin daha sonra yapılan incelemelerde intihar ettiği ortaya çıkmıştı. Enke, 2006 yılında kalbinden hasta olan 2 yaşındaki kızını yitirmişti.

2003-2004 sezonunda Fenerbahçe ile sözleşme imzalayan Enke'nin Türkiye macerası da kısa sürmüştü.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN