Web Sürümüne Geç

Milik için devrede

Milik için devrede
Perşembe 14.01.2016

Denizli, yakın arkadaşı Roman Kosecki'den transferi bitirebilmek için yardım talep etti.Büyük bir Kosecki hayranı olan Polonyalı golcünün, olumlu yanıt verdiği ifade edildi

Galatasaray'da transfer çalışmaları sürerken, Ajax forması giyen Arkadiusz Milik gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Devre arasında mutlaka forvete takviye yapmaya niyetli görünen sarı-kırmızılı yönetim, Milik için eski Galatasaraylı Roman Kosecki devreye girdi. 1990-1992 yıllarında sarı-kırmızılı formayı giyen Kosecki, aynı zamanda o dönemde Mustafa Denizli ile çalışmıştı. POLONYA'da şu an hayatını siyasetçi olarak sürdüren Kosecki, Milik ile irtibata geçerek sarı-kırmızılı takıma gitmesi konusunda telkinde bulunduğu öğrenildi. Büyük bir Kosecki hayranı olan Polonyalı golcünün, efsanevi futbol adamından aldığı olumlu bilgilerin de etkisiyle sarı-kırmızılı takıma sıcak bakmaya başladığı bildirildi.

İyi paraya satarsınız
TEKNİK
direktör Mustafa Denizli, 21 yaşındaki Milik'i özellikle genç ve gelecek vaat etmesi nedeniyle kadrosunda görmek isterken, Kosecki'nin Denizli ile yaptığı görüşmede, "Milik'i sakın kaçırmayın. Hem takıma büyük katkı yapar hem de ileride iyi bir paraya satarsınız" dediği öğrenildi. Galatasaray'ın Ajax nezdinde de girişimlere başladığı kaydedildi.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN