Web Sürümüne Geç

  Milik için devrede

  Milik için devrede
  14 Ocak 2016, Perşembe

  Denizli, yakın arkadaşı Roman Kosecki'den transferi bitirebilmek için yardım talep etti.Büyük bir Kosecki hayranı olan Polonyalı golcünün, olumlu yanıt verdiği ifade edildi

  Galatasaray'da transfer çalışmaları sürerken, Ajax forması giyen Arkadiusz Milik gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Devre arasında mutlaka forvete takviye yapmaya niyetli görünen sarı-kırmızılı yönetim, Milik için eski Galatasaraylı Roman Kosecki devreye girdi. 1990-1992 yıllarında sarı-kırmızılı formayı giyen Kosecki, aynı zamanda o dönemde Mustafa Denizli ile çalışmıştı. POLONYA'da şu an hayatını siyasetçi olarak sürdüren Kosecki, Milik ile irtibata geçerek sarı-kırmızılı takıma gitmesi konusunda telkinde bulunduğu öğrenildi. Büyük bir Kosecki hayranı olan Polonyalı golcünün, efsanevi futbol adamından aldığı olumlu bilgilerin de etkisiyle sarı-kırmızılı takıma sıcak bakmaya başladığı bildirildi.

  İyi paraya satarsınız
  TEKNİK
  direktör Mustafa Denizli, 21 yaşındaki Milik'i özellikle genç ve gelecek vaat etmesi nedeniyle kadrosunda görmek isterken, Kosecki'nin Denizli ile yaptığı görüşmede, "Milik'i sakın kaçırmayın. Hem takıma büyük katkı yapar hem de ileride iyi bir paraya satarsınız" dediği öğrenildi. Galatasaray'ın Ajax nezdinde de girişimlere başladığı kaydedildi.

  Savaş ÇORLU
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN