Web Sürümüne Geç

İşte Dursun Özbek'in planı

İşte Dursun Özbek'in planı
Salı 19.01.2016 19:48

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, " Biz Beşiktaş gibi bir feda programı içinde olmayacağız. Hiçbir futbolcumuz için satış isteğinde değiliz." dedi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e takımdaki yıldız isimlerin yuncuların gönderilip gönderilmeyeceğinin sorulması üzerine Özbek, "Oyuncular için talep gelmesi lazım, talep yok. Biz şunu, bunu satacağız diye bir noktada değiliz. Biz Galatasaray'ı sportif başarıya götürecek bir takımın peşindeyiz. Bu takıma gönül veren herkes bizim değerli oyuncumuzdur. Hiçbir futbolcumuz için satış isteğinde değiliz. Mustafa hocanın istemediği oyuncular ayrılacak" dedi.

'Beşiktaş gibi yapmayacağız'
Transfer politikamızda da denge izleyeceğiz. Kadromuzu hem gençleştirip, hem de nokta transferler ile güçlendireceğiz Biz Beşiktaş gibi bir feda programı içinde olmayacağız Bu borcu bilerek geldim ve iddialı bir çalışma ile çözmek amacındayız Galatasaray bir çok şeyi doğru yaptı ama eksikliklerimiz de oldu. Bazı şeyleri halının altına süpürdük Özellikle son yıllarda finansal konularda bazı eksiklerimiz oldu İsrafı engelleme hareketimiz yine de istenilen düzeye gelmedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN