Web Sürümüne Geç

Tüm kulüpler aynı durumda

Tüm kulüpler aynı durumda
Çarşamba 20.01.2016
Dursun Özbek önlem alınmazsa Türkiye'deki tüm takımların tehlike altında olduğunu söyledi: Bu FFP sadece Galatasaray'ın sorunu mu? Hayır. Göksel Gümüşdağ şunları söylemiş: "4 büyük takım dahil, mali sorunlar yaşanıyor. Belli makyaj yapılmazsa, zannediyorum çoğu kulübümüz UEFA'da maça çıkamaz'. Türkiye'deki 18 Süper Lig kulübünün toplam borcu: 4.2 milyar TL. UEFA nezdinde Galatasaray bir öncelik almıştır, doğru. Bu Galatasaray'ın Avrupa futbolundaki yeri ile ilgili. Fakat Türk futbolunda bu peşi sıra gelecektir. Yapılardaki bozukluk bunun devamını sağlayacaktır.

Ünal Aysal ile zaman zaman Galatasaray'ın sorunları hakkında fikir alışverişi yapıyorum. Kendisine 'Niye böyle yaptın' diye bir konuşma yapmadım.
-Biz hiç kimsenin ne kontratına bir şey söyleriz, ne de şunu yap deriz. Kim buradaki kenetlenmeye iştirak etmek isterse, eder. Mustafa hocanın istemediği oyuncular ayrılacak.
- Beşiktaş'ın uyguladığı 'Feda' uygulamasının peşinde değiliz. Feda diye bir şeyimiz yok.
-Sağlıklı bir yaşamım var. Çok derin uykular artık yok, ama uyku düzenimde de bir sorun yok. Biz Galatasaray'ın başarısı için, yarışmalarda en üst düzeyde performans göstermesi için çalışıyoruz.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN