Web Sürümüne Geç

  Burak'ı 'Ham' yapacak

  Burak'ı 'Ham' yapacak
  23 Ocak 2016, Cumartesi

  West Ham'da iki forvet Sakho ve Carroll sakat... Bilic, Burak'ın adını verdi. Resmi teklif 7 milyon euro

  Cimbom'un golcüsü Burak Yılmaz bir kez daha W. Ham United'ın gündemine girdi. İngiliz ekibi sezon başında teklif getirip alamadığı 'Kral' lakaplı yıldız için bir kez daha harekete geçti. Sakho ve Carroll'un sakatlığı nedeniyle zora giren eski Beşiktaş'ın hocası Slaven Bilic'in takımı West Ham'ın sözlü teklifi dün Galatasaray'a ulaştı. Yazılı teklifin 7 milyon euro olacağı öğrenildi. Paranın yüzde 25'i Trabzonspor'a gideceği için Cimbom rakamı 10 milyon euro'ya çıkarmayı planlıyor. Lig maçında sarı-kırmızılı taraftarların ıslıkladığı Burak'ın da bu kez gitmeye sıcak baktığı öğrenildi.

  Resmi Burak açıklaması
  Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin A Spor'a özel açıklamalarda bulundu. Burak Yılmaz'a İngiltere'den teklif olduğunu söyleyen Sezgin, "Görevli arkadaşlar bu konuyla ilgileniyor" dedi.

  "Transfer yapmamızda sakınca yok"
  Transfer yapmamızda bir sakınca yok. Amaç; belki bir iki oyuncumuz ayrılacak. Onların getirisiyle o maddi imkanları kullanarak yeni bir iki oyuncu almayı düşünüyor. Bu ekiple çalışan arkadaşlar devam ediyor çalışmalarına. Etkilenen olabilir tabi ki ama neticede kontratlı oyuncular bunlar. Bunun için belli bir hak edişleri var onları alıyorlar. Onların kararı olacaktır ya vazgeçerler ya devam ederler. Bu şahsi bir karar olur ama öyle bir şey olacağını da pek zannetmiyorum. Çünkü; yabancı oyuncularımızda güzel, ciddi paralar kazanıyorlar Türkiye'de. Avrupa'da bu tip paralar yok. Vergi avantajı falan da var bizde daha düşük. Dolayısıyla böyle bir şey beklemiyorum ben şahsi fikrim tabi ki.

  Burak'a İngiltere'den teklif yok
  Talep olduğunu düşünüyorum ismi de belli galiba İngiltere'den bir kulüp olması lazım. O görüşmelerde şu an diğer yetkili arkadaşlar ilgileniyorlar. Olur olmaz onu bilemiyorum ama böyle bir şey var evet.


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN