Web Sürümüne Geç

Transfer yapamayacağız

Transfer yapamayacağız
Cumartesi 23.01.2016 21:28

Mustafa Denizli: "UEFA kararından sonra başkanla toplantı yaptık. Galatasaray'da forma giyebilecek oyuncular alacaktık. 5 tane düşünüyorduk ama koşullar son anda değişti. Bu transferi muhtemel ki yapamayacağız. "

Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında Osmanlıspor'a 3-2 kaybettiği maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Mustafa Denizli, UEFA'nın kararı sonrası transfer planlarının değiştiğini açıkladı. Denizli şu ifadeleri kullandı:

Artık daha zor
Maçın Çok fazla değerlendirilecek tarafı yok. Kötü oynadık, çok kötü goller yedik, maçı kazanacak kayda değer girişimimiz olmadı. Çok pozisyon verdik, bunun mazereti yok. Koşullarımız zordu, şimdi daha da zorlaştı.

5 transfer yapacaktık UEFA'nın kararından sonra...
Bundan 1 ay önce kendimize yeni bir yol haritası yapmıştık. Bizi ileriye taşıyacak, yaş ortalaması düşük, Galatasaray'da forma giyebilecek oyuncular alacaktık. 5 tane düşünüyorduk ama koşullar son anda değişti. Bu transferi muhtemel ki yapamayacağız. UEFA kararından sonra başkanla toplantı yaptık. Kulübümüz için sağlıklı karar vermeye çalıştık. Başkan ve yönetimimiz, koşullar böyle değilken son derece hevesliydi. Şimdi onlar için zorluk derecesi arttı. Şu anda zorlaştı, bunu açıkça ifade edebiliri. Donk ve Linnes ile bu dönemi kapatacağız gibi.

Burak Yılmaz'ın gitmesine izin vermem
Bana, Burak ile ilgili ulaşan bir şey yok. Öyle bir şeye sıcak bakmam, kısıtlı bir kadro var, bu konuda net bir şey söylemek mümkün değil ama benim fikrim bu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN