Web Sürümüne Geç

  Burak'tan elveda

  Burak'tan elveda
  24 Ocak 2016, Pazar

  West Ham United ve Çin takımı Shanghai Shenhua'ya transferi gündemde olan Burak Yılmaz, attığı golden taraftara el sallaması ile dikkat çekti

  G.Saray'ı Osmanlıspor karşısında beraberliğe taşıyan Burak Yılmaz'ın gol sevincinde tribünlere el sallaması manidar karşılandı. Şu sıralar adı West Ham United ile anılan Burak, 31. dakikadaki golden sonra sarı-kırmızılı taraftarların olduğu bölüme giderek el salladı. Burak'ın bu sevinci "Burak'tan transfer sinyali" olarak yorumlandı.

  Arena'da ıslıklanmıştı
  Geçtiğimiz hafta TT Arena'daki Sivasspor maçında taraftarların ıslıklı protesto gösterdiği Burak bu sezonki attığı 9. golünden sonra ilginç bir reaksiyon göstermiş oldu. Bu tepki transfer söylentilerini güçlendirirken aynı zamanda geçtiğimiz hafta taraftarın tepkisine de cevap olarak değerlendirildi. Beşiktaş'tan West Ham United'a giden Slaven Bilic'in Burak Yılmaz'ı ısrarla istediği biliniyordu. Ayrıca Çin takımı Shanghai Shenhua da Burak'ı isteyen takımlar içinde bulunuyor.

  'Keşke yapmasaydım'
  Öte yandan İstanbul'a dönüşte Ankara havalaanında arkadaşımız Savaş Çorlu'ya konuşan Burak, yaptığı hareket nedeniyle pişmanlığını ifade ederek, "Çok pişmanım, keşke yapmasaydım. Bir anlık duygularıma hakim olamadım" diye konuştu. Burak, ayrılık haberlerini de yalanlamayarak, maçtan sonra yaptığı açıklamada transferinde 3 gün içinde önemli gelişmeler olacağını ve konuyla ilgili kamoyuna gerekli bildirimi yapacağını ifade etti.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN