Web Sürümüne Geç

Almanya'ya davet etti

Almanya'ya davet etti
Cuma 29.01.2016

Son maçların öne çıkan ismi olan Sinan, hayranı olduğu yıldız ile yüz yüze görüşme fırsatı buldu ve üzerine bir de çağrı aldı

Galatasaray'ın son 6 maçında 7 gol atan ve yıldızı her gün parlayan Sinan Gümüş'ün takım içinde iki büyük destekçisi var. Bunlardan birisi Wesley Sneijder diğeri ise Hamit Altıntop. Sakatlığı tam olarak geçmediği için forma şansı bulamasa da takım içinde abilik görevini çok iyi yerine getiren Hamit, Sinan'a sürekli olarak; "İyi bir oyuncusun, gelecek senin" diyerek destek veriyor. Sinan'ın diğer bir hamisi ise Sneijder. Hollandalı yıldız ise Sinan'la yaptığı her konuşmada; "Yeteneğin inanılmaz. Onu doğru yerlerde kullanırsan çok iyi bir futbolcu olacaksın" diyor.

Formasını yolladı
Sneijder, Sinan'ın verdiği bir röportajda kendisine Arjen Robben'i örnek aldığını söylemesi üzerine genç oyuncuya bir de sürpriz yaptı. Çok yakın dostu olan Robben ile Sinan'ı telefonundaki skype bağlantısı sayesinde yüz yüze görüştürdü. Sinan bu görüşmeden çok mutlu olurken, Robben ayrıca Sinan'a bir de imzalı forma gönderdi. Ayrıca Sinan'ı, Almanya'ya gittiği zaman Münih'te mutlaka kendisini ziyaret etmesini de istedi.

Sinan milli takım tercihini açıkladı

G.Saray'ın öne çıkan isim olan Sinan Gümüş, Fatih Terim'in de dikkatini çekti. Daha önce 3 kez Almanya U-20 Milli Takımı'nın formasını giyen ve bir de gol atan genç oyuncuyu milli takım hocası bizzat aradı. Terim'in Sinan'a, "Genç takımlarda Almanya için oynamışsın. Şimdi ne düşünüyorsun?" diye sordu. Sinan'ın cevabı ise çok ne oldu: Almanya'da doğup büyümüş olsam da ben bir Türküm. Tabiî ki Türkiye'yi seçerim.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN