Web Sürümüne Geç

İki G.Saray efsanesi Antalya'da

İki G.Saray efsanesi Antalya'da
Cuma 29.01.2016 14:12

Romanya Milli Takımı ve Galatasaray'ın iki efsane oyuncusu Gheorghe Hagi ve Gheorghe Popescu, Viitorul futbol takımı ile Antalya'ya geldi.

Hagi'nin 2009 yılında kurduğu, başkanlığını ve teknik direktörlüğünü yaptığı Viitorul, devre arası kampını Antalya'da gerçekleştirecek. Romanya 1. Ligi'nde mücadele eden takım, Kundu turizm bölgesindeki bir sahada ilk antrenmanını yaptı.

Antrenmanda transferde usulsüzlük yaptığı ve vergi kaçırdığı gerekçesiyle yaklaşık 1,5 yıl hapis yatan ve geçtiğimiz günlerde şartlı tahliyeyle serbest kalan Popescu da yer aldı. Popescu'nun, eski takım arkadaşı ve akrabası Hagi'nin teklifi üzerine Viitorul takımında antrenör olarak çalışmaya başladığı belirtildi.

İlk 15 dakikalık kısmı basın mensuplarına açık olarak gerçekleştirilen antrenmanda, oyuncularla çalışan Popescu'nun oldukça formda olduğu gözlendi. Antrenmanın beşe iki top kapma kısmında yer alan Hagi de kıvrak hareketleriyle dikkati çekti. İki eski ünlü futbolcu, gazetecilerin röportaj yapma teklifini kabul etmedi.

Hagi'nin takımının Antalya kampı, 5 Şubat'ta sona erecek.
Etiketler Futbol, Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN