Web Sürümüne Geç

  Podolski'de sıcak saatler

  Podolski'de sıcak saatler
  31 Ocak 2016, Pazar

  Yıllık 9 milyon euro önerisinin Lukas'ın da aklını çeldiği belirtiliyor. Başkan Özbek, 'Yazılı teklif yok' dese de yöneticiler, "Shanghai ciddi. Podolski de Melo gibi transferin son gününde gidebilir" diye konuştu

  Galatasaray'da Lukas Podolski'ye Çin yolu göründü... İlk FOTOMAÇ gazetesinin yazdığı, Bild'in ise önceki gün duyurduğu Shanghai Shenhua yıllık 9 milyon euro'dan 3 yıllık önerisinin 'doğru' olduğu ortaya çıktı. Çin ekibinden yetkililerin, Almanya'da Podolski'nin menajeriyle pazarlıkları sürdürdüğü, ikna etmeleri halinde hemen Galatasaray'la temasa geçecekleri belirtiliyor. Başkan Dursun Özbek, dün konuyla ilgili, "Ciddi bir şey olsaydı, bana ulaşırdı. Ama şu ana kadar benim önüme gelmiş yazılı bir teklif yok" dese de, FOTOMAÇ'a konuşan bazı yöneticiler, "Shanghai bu işte çok ciddi. Podolski de tıpkı Melo'da olduğu gibi transferin son gününde takımdan ayrılabilir" ifadesini kullandılar.

  Evini boşaltmıştı
  Podolski, geçtiğimiz günlerde Bebek'te oturduğu evini boşaltma kararı almış ve emlakçısı aracılığıyla peşin ödediği 5 aylık kirasını geri istemişti. Alman oyuncunun, takım içinde de doğru dürüst kimseyle konuşmadığı ve ayrılma fikrine sıcak baktığı konuşuluyor. Mustafa Denizli'nin de Lukas Podolski'yi çok fazla tutmadığı ve satılmasına karşı çıkmayacağı dile getiriliyor.

  Renk vermedi!
  Podolski dün twitter'dan, "Çin'e gideceğim yönünde basında benim ağzımdan yer alan haberler doğru değil. Böyle şeyleri nasıl yazıyorlar, inanılmaz" açıklamasını yaptı. Panzer'in bir gazetede çıkan, "Kevin'ın (Grosskreutz) yaptığı yanlışı yapmam. G.Saray'da kalsaydı belki de Euro 2016'da milli formayı giyecekti. Şimdi kadro dışı kaldı. Sezon sonu bir teklif gelirse düşünebilirim" sözlerini hedef aldığı belirtilirken, Shanghai iddialarını kesin bir dille reddetmemesi ise dikkat çekti.

  Savaş ÇORLU

  Etiketler Galatasaray, Podolski
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN