Web Sürümüne Geç

  Takımda sevgi yok

  Takımda sevgi yok
  14 Şubat 2016, Pazar

  Denizli "lig maçlarıyla sorunumuz var" dedi ve ekledi: "Bu maçla ilgili değerlendirilecek bir şey yok. Sahada bazı şeyler görürüz o zaman değerlendiririz. Ne koşu ne istek ne sevgi hiçbir şey yok. Kafa olarak maç sonlarında bastırıyoruz. Böyle olmaz"

  Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli bir deplasmanda daha kazanamadı. Deneyimli çalıştırıcıyı, Cimbom'un maç boyu silik performansı soruldu, Denizli net konuştu: "Üzüntü verici"

  Kupada başka, ligde başka
  Mustafa Denizli yollarına devam ettikleri Türkiye Kupası maçlarına hazırlanırken kafa olarak sorun çekmediklerini ancak ligde tam tersi bir durum yaşadıklarını belirtti. 66 yaşındaki hoca Mersin İdman Yurdu yenilgisi sonrası şunları söyledi " Değerlendirilecek fazla bir tarafımız yok. Bazı şeyler olur bazı şeyler olmaz o zaman değerlendiririz. Başta ben olmak üzere bir şey yapmadık.

  "Ne sevgi, ne istek..."
  Akhisar maçından sonra 'Psikolojimiz bozuldu' demiştik. 2 günde geçer. Ama bizim lig maçlarıyla algı sorunumuz var. Ne koşu ne istek ne sevgi olarak olumsuz bir tablo vardı. Kafa olarak maç sonlarında dönüş arıyoruz ama vakit yetmiyor. Böyle olmaz Bizim bu isteği baştan ortaya koymamız gerek. Bir futbolcumuz kırmızı kart gördükten sonra yapıyorsak bunu baştan yapmalıyız. Bu görüntü hepimiz için üzüntü verici. Zorluk yaşadığımız bir gerçek. Bazı bölgelerde sorun yaşıyoruz. Hücumda pasif bir görüntü verdik. İlk yarıda vurduğumuz toplar var da bize bir güven veren pozisyonlar değil

  Sneijder özverili oynuyor
  Aslan'ın hocası Mustafa Denizli oyundan çıkan Wesley Sneijder'le de ilgili konuştu. Denizli "İlk yarının sonundan beri bir problemi var. Büyük özveriyle bunu aşmaya çalışıyor. Önümüzde Lazio ve Trabzonspor gibi zorlu maçlar var" dedi. Denizli, Lukas Podolski'nin tam hazır olmadığını da sözlerine ekledi.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN