Web Sürümüne Geç

İtalya'ya korkmadan gideceğiz

İtalya'ya korkmadan gideceğiz
Cuma 19.02.2016

G.Saray teknik direktörü Mustafa Denizli, Lazio’ya meydan okudu: "8 stoperle de oynasanız, kimle oynadığınız değil, ne oynadığınız önemlidir. Kazansaydık İtalya'ya rahat gidecektik ama değişen hiçbir şey yok. İki maçın sonunda geçilecek tur var"

G.Saray Teknik Direktör Mustafa Denizli, Lazio ile deplasmanda oynayacakları rövanş maçının çok enteresan geçeceğini söyledi. Tecrübeli hoca, "Belki bu kadro bazıları için sürpriz olabilir ama Lazio'yu analiz ettiğim zaman bu kadroyla oyuna başlamaya karar verdik. 8 stoperle de oynasanız, kimle oynadığınız değil, ne oynadığınız önemlidir. Biz bugünkü koşullarda ne yapmam gerekiyorsa, onu yapmaya çalıştım. Fizik kondisyonu iyi olan bir takıma karşı çok iyi mücadele ortaya koyduk. Yediğimiz gol bizi oyundan düşürdü" dedi. Denizli şöyle devam etti: "Tur umudumuz bu maçtan önce neyse, bu maçtan sonra da devam ediyor. Elimdeki kadroyu en sağlıklı bir şekilde değerlendirmek durumundayım. İki maçın sonunda atlanacak bir tur var. Burada 1-0 ile geçseydik, rahat ve huzur içinde gidecektik. G.Saray'ın korkacağı hiçbir maç olmaz. Bu kısıtlı kadro ile böyle bir maç trafiğinde bir maça daha çıkacağız. Kadromuzu farklı bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz."

Protesto ile ilgisi yok
Denizli, Sneijder'i çıkardığında taraftarın tepki göstermesiyle ilgili, "Protestoların değişiklikle ilgisi yok. Taraftarın Sneijder'e gösterdiği sevgi çok güzel. Wesley'in pozisyonunu değiştirerek oynadık. Takım arkadaşlarına yardım ederek oynadı. Biz bunu farklılık olsun diye değil, mecbur olduğumuz için yapıyoruz. Değişiklikler doğaldır. Zaman zaman alkışlatmak için de oyundan alabilirsin. Onu seviyorlar" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN