Web Sürümüne Geç

Çığrından çıkardı

Çığrından çıkardı
Salı 23.02.2016

Trabzonspor maçının hakemi Deniz Ateş Bitnel'e bir tepki de Galatasaray'dan geldi. Başkan Özbek, "İki taraf için de hatalı kararlar verildi" diye konuştu

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, olaylı Trabzonspor maçıyla ilgili, "Dostluk seviyesinde başlayan bir maç, sonradan çığrından çıktı" diye konuştu. Türk Telekom Arena'daki karşılaşmada hakemin 4 kırmızı kart ve 2 penaltı kararı vermesini değerlendiren başkan Özbek, "Çok dostluk seviyesinde başlayan bir maç, sonradan böyle çığrından çıktı. Ben de maçı izledim, iki taraf lehine de verilen hatalı kararlar var" şeklinde konuştu. ÖZ BEK, Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart gösteren ve bonservisi Galatasaray'da bulunan Salih Dursun hakkın ise şu ifadeleri kullandı:

Salih için yorum yok
"O
konu hakkında yorum yapmak istemiyorum. Bu saha içerisindeki bir olay. Bu hareketi federasyon değerlendirecektir. Bizim değerlendirme yapmamız çok yanlış olur. Ama verilen kararlarda iki taraf için de gerekmeyen kararlar vardı" dedi.

MUHARREM USTA'NIN TELEFONU KAPALIYDI
Olaylı maç sonrası Trabzon Başkanı Muharrem Usta ile görüşüp görüşmediğinin sorulması üzerine Özbek şunları söyledi: Kendisini aradım, telefonu kapalıydı. Kendisi çok beğendiğim bir başkan. Maçtan önce de çok sıcak görüşmelerimiz oldu. Keşke bu maç daha iyi bir şekilde sonuçlansaydı. Saha içi olaylar olmasaydı. Türkiye'nin buna ihtiyacı yok.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN