Web Sürümüne Geç

  Bizi şike yaktı

  Bizi şike yaktı
  24 Şubat 2016, Çarşamba

  G.Saray'ın UEFA'da yaptığı savunmayı açıklıyoruz: “2010-11’de patlak veren şike süreci bizi de olumsuz etkiledi. Başarımızı paraya çeviremedik. Tribünler boş kaldı, gelirler azaldı. Bu yüzden bütçede açık verdik”

  Avrupa kupalarından 1+1 yıl men edilme cezasıyla karşı karşıya olan G.Saray, dün UEFA'da savunma yaptı. İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA Genel Merkezi'nde yapılan duruşmada başkan Dursun Özbek ve yöneticiler ile dünyaca ünlü avukat Jean Louis Dupont hazır bulundu. Dupont'un hazırladığı dosyayla savunma yapan G.Saray, 2010-11'de patlak veren şike sürecinden olumsuz etkilendiklerini ileri sürdü.

  Kupalar karın doyurmadı
  Şike olayından Türk futbolunun büyük zarar gördüğüne dikkat çeken G.Saray heyeti "O süreçte, G.Saray olarak başarımızı paraya çeviremedik. Tribünler boş kaldı, gelirler azaldı. Genel olarak futbola ilgi düştüğü için hesaplar tutmadı ve bütçede açık verdik. G.Saray Avrupa'nın vitrin kulüplerinden biridir. Uluslararası başarıları vardır. Suçsuzdur ve böyle bir cezayı hak etmemektedir" şeklinde ifadeler kullandı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN