Web Sürümüne Geç

Yenisi gelsin

Yenisi gelsin
Pazartesi 29.02.2016

Bir sezonda iki hoca eskiten Cimbom'da ilk adaylar Okan Buruk ve Hasan Şaş ikilisi... Ayrıca Ersun Yanal ve Rudi Garcia isimleri de kulislerde konuşuluyor

Galatasaray hoca değirmenine döndü. Geçen sezonu şampiyon tamamlayan, Türkiye Kupası'nın ardından TFF Süper Kupa'yı da müzesine götüren ancak başarısını bu sezona taşımayan sarı-kırmızılı ekipte Mustafa Denizli de görevi bıraktı.

Sezona Hamza Hamzaoğlu ile başlayan Galatasaray, 11. haftanın ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle 4. Yıldızı getiren çalıştırıcı ile yollarını ayırmıştı. Ardından bir maç Taffarel ile sahaya çıkan Cimbom, Mustafa Denizli ile anlaşarak yeni bir sayfa açtı. Ancak lig yarışından uzaklaşılması, Avrupa'ya veda edilmesi üzerine tecrübeli çalıştırıcı da istifa çağrılarına kayıtsız kalamadı ve görevini bırakma kararı aldı.

Şimdi yeni hoca beklenirken ilk aday Okan Buruk-Hasan Şaş ikilisi... Ayrıca Ersun Yanal ve Rudi Garcia da adaylar arasında... Ama bu gidişle yeni hocanın da ne kadar kalacağı soru işareti!.. Galatasaray yeni hoca gelene kadar Taffarel ile maçlara çıkmaya devam edecek.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN