Telefonu kapattı

Telefonu kapattı
Pazar 01.05.2016

Arjantinli hoca, sarı-kırmızılılarla kontak kurduğunu doğruladıktan sonra gazetecilerin sürekli kendisini arayıp soru sormaması için telefonunu kapattı. Yardımcılarına da aramalara çıkmamalarını tembihledi

Galatasaray'da başkan Dursun Özbek'in "Yeni hocamızı çok yakında açıklayacağız" dediği ve teknik direktörlük koltuğuna en yakın aday olarak gösterilen Jorge Sampaoli, sarı-kırmızılı kulüple görüşmelerde son aşamaya geldiğini itiraf etti. 56 yaşındaki Arjantinli teknik adam geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada kendisine Galatasaray'la igili soru sorulması üzerine "Evet görüşüyoruz. Yakın zamanda bir sonuç çıkacaktır" diye konuştu. Bu sözleri üzerine Arjantin ve Şilili gazetecilerin daha detaylı haber almak için sürekli aradığı tecrübeli çalıştırıcının telefonlarını açmadığı bildirildi.

Basından uzaklaşmaz
Sampaoli'nin, yardımcıları Felipe Correa ve Julie Desio'ya da 'Telefonlarınızı açmayın' talimatı verdiği bildirilirken, bu iki antrenöre de ulaşmanın hiçbir şekilde mümkün olmadığı yazıldı. Sampa oli'yi tanıyan Şilili basın mensupları bu durumun kendileri için sürpriz olduğunu kaydederek "Önemli bir değişim içinde olmasa Sampaoli asla basından uzak durmaz" yorumlarını yapıp imzaların an meselesi olduğu görüşünde birleştiler. Sampaoli son olarak Şili Milli Takımı'nı çalıştırmıştı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN