Bütçe yoksa ben yokum

Bütçe yoksa ben yokum
Perşembe 05.05.2016

Galatasaray Başantrenörü Ergin Ataman “Avrupa Ligi’nde mücadele etmemiz için 9-10 milyon dolarlık bir bütçeye ihtiyacımız var. Bunun sağlanamaması durumunda takımda kalmamın bir anlamı olmayacak” dedi

Aslan 'ın tecrübeli başantrenörü Ergin Ataman birçok konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Euroleague'de mücadele edecek hedefli bir takım için 9-10 milyon dolar seviyesinde bir bütçeye ihtiyaçları olduklarını belirten Ataman, "Bu imkanların sağlanamaması durumunda takımda kalmamın bir anlamı olmayacak. Geçen sezon maaş ödemelerinde zorluklar yaşadık ama bu yıl böyle bir problem olmadı. Zorluklarla mücadele ederek tecrübe kazanan biri olarak, bir daha ödemeler konusunda oluşabilecek sıkıntılı durumu yaşamak istemiyorum" dedi.

Kayırma yok
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile daha önce milli takım konusunda yaşanan tartışmaya da değinen Ergin Ataman, "Aziz Bey'in yanlış bilgilendirildiğini düşünüyorum. Milli takımda çok güzel bir havamız var ve kimsenin kayırılması söz konusu değil. İlerleyen dönemde bunu kendisinin de göreceğini düşünüyorum" sözlerini sarfetti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN