G.Saray'ın koçu istifa etti

G.Saray'ın koçu istifa etti
Perşembe 05.05.2016 19:12

Galatasaray'da beklenen ayrılık gerçekleşti. Kadın Basketbol Takımı'nın koçu Ekrem Memnun ile yollar resmen ayrıldı.

Galatasaray ile Euroleague şampiyonluğu başta olmak üzere birçok zafer yaşayan Kadın Basketbol Takımı'nın koçu Ekrem Memnun ile yollar ayrıldı.

Yönetim cephesi ile Memnun kısa bir süre önce masaya oturarak, ayrılık kararını resmileştirdi. Galatasaray'ın resmi sitesinden "Teşekkürler Ekrem Memnun" başlık yapılan açıklama şu şekilde:

"Galatasaray Kadın Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Ekrem Memnun, her iki taraf açısından da yeni başlangıçlar yapılabilmesi, yeni heyecanlar yaratılabilmesi adına kulübümüzdeki görevinden affını istemiştir.

Galatasaray'a Türkiye Ligi Şampiyonlukları, Türkiye Kupası ve Cumhurbaşkanlığı Kupası zaferleri yaşatan, bir ilke imza atarak kadınlar basketbolunun en büyük kupası olan Euroleague Women Şampiyonluğunu ülkemize getiren değerli Baş Antrenörümüz Ekrem Memnun'a kulübümüze verdiği hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki görevlerinde başarılarının devamını dileriz.
Unutulmamalıdır ki Ekrem Memnun bu camianın önemli bir parçasıdır ve bu kulübün kapısı her zaman kendisine açık olacaktır.

Saygılarımızla...

Galatasaray Spor Kulübü"

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN