Gidiyor mu?

Gidiyor mu?
Cuma 06.05.2016

Arjantin ekibinin, menajeri aracılığıyla görüştüğü Uruguaylı kalecinin 3 milyon dolarlık isteğini kabul ettiği, G.Saray’a da 9 milyon dolar ödeyeceği belirtildi

Hakkında transfer dedikoduları dolaşmaya başlayan Galatasaray'ın Urguaylı file bekçisi Fernando Muslera hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Avrupa kulüplerinin, sıkı mali denetimler nedeniyle bazı oyuncularını gözden çıkarmaya başlamasıyla Arjantin ve Brezilya ekiplerinin bu pazara akın ettiği belirtilirken bu atılımı yapan kulüplerden birinin de dünyaca ünlü River Plate olduğu dile getirildi.

İstediği rakam kabul edildi
Arjantin temsilcisinin buradan hareketle kadrosunu iyi bir kaleci ile güçlendirmek istediği vurgulanan haberlerde Muslera için Galatasaray'ın kapısının çalınacağı bildirildi. River Plate'in, 30 yaşındaki kaleci ile menajeri aracılığıyla temasa geçtiği ve Muslera'nın yıllık 3 milyon dolar istediği iddia edilirken, bu rakamın kabul edildiği öne sürüldü.

TEKLİF BU AY İÇİNDE
Buenos Aires ekibinin Galatasaray'a da 9 milyon dolar bonservis bedeli ödemeye hazırlandığının altı çizildi. Sarı-kırmızılı kulübe teklifin bu ay içinde

MUSLERA: AYRILMAK GİBİ BİR PLANIM YOK
Öte yandan Muslera dün sosyal medya hesabından G.Saray'da mutlu olduğunu ve sözleşmesinin sürdüğünü belirtti. Rizespor maçı sonrası söylediklerinin yanlış anlaşıldığını kaydeden Muslera şu ifadeleri kullandı: "G.Saray ile devam eden 2 senelik kontratım var ve 5 yıldır formasını giydiğim kulübüm ile birlikte olmaktan çok mutluyum. Röportajda ileride kulübümüze ciddi teklif gelmesi ve olası bir transferin iki taraf için olumlu olması halinde konuşulabileceğini anlattım. Bunun dışında ayrılma gibi bir planım yok."yapılacağı belirtilen haberlerde Muslera'nın Arjantin'de forma giyme istediğinin kullanılacağı da gelen haberler arasında.

TiGRES iŞi BiTiRDi!
Musler a, hakkında bir iddia da Meksika'dan geldi. Geçtiğimiz yıl Fransız golcü Andre Pierreg Gignac'ı (altta) yılda 4 milyon Euro karşılığında renklerine bağlayan Meksika kulübü Tigres'in, Muslera'nın da transferini büyük ölçüde bitirdiği öne sürüldü. Ülkenin en zengin ve büyük kulüpleri arasında yer alan Tigres'in, Uruguaylı kaleciye yılda 5 milyon euro teklif ettiği ve anlaşma sağladığı ifade edildi. Gelen haberlere göre Tigres yetkilileri ayrıca, Galatasaray yönetimi ile de temasa geçip bonservis pazarlığına başladı. Pazarlıkların birkaç gün içinde sonuçlanması bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN