Derbiyi alacağız

Derbiyi alacağız
Cumartesi 07.05.2016

Dursun Özbek, Beşiktaş maçının rakip kadar kendileri için de önemli olduğunu dile getirirken, “Bizim de ciddi hedeflerimiz var” dedi

Cimbom, Ziraat Türkiye Kupası'nda finale yükseldikten sonra gözünü yeniden lige çevirdi. Süper Lig'de kritik Beşiktaş maçına çıkacak Aslan'da başkan Dursun Özbek gündemi değerlendirdi. Özbek "Pazar günü önemli bir maça çıkacağız. Beşiktaş şampiyonluğa oynuyor. Onlar için maç çok önemli. Ancak bizim de hedeflerimiz var. Bu maç bizim için de çok önemli. Ben Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın söylediklerine katılıyorum. Hak eden takımın kazanmasını ben de temenni ediyorum. Tabii ki özellikle Galatasaray'ın kazanmasını istiyorum" dedi.

'F.Bahçe ile final zor olacak'
Dursun Özbek kupa finalinde Fenerbahçe ile çok zorlu bir maç oynayacaklarını söyledi. Özbek "Avrupa Kupası vizesi almamız için 2 alternatiften 1'e de kupa finalini kazanmak. Ancak UEFA ile ilgisi olsun olmasın, F.Bahçe maçları önemini kaybetmeyen maçlar. Antalya'da dostça iki takımın mücadelesini izleyeceğiz. Umarım kupa finali dostça geçer, sonunda da biz kazanırız ve Avrupa vizesi alırız" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN