Falcao'dan sıcak mesajlar

Falcao'dan sıcak mesajlar
Pazar 08.05.2016

“Yeni·den başrol oyuncusu olabi·li·ri·m. Şu an beni·m i·çi·n önemli· olan forma gi·yebi·leceği·m bi·r takıma gi·tmek”

Galatasaray power forvet arayışlarını sürdürürken sarıırmızılı taraftarların bu sezon ki en büyük gözdesi Radamel Falcao, Florya'ya hiç de uzak olmadığını ortaya koydu. Atletico Madrid'den Monaco'ya transfer olan ancak Fransa'dan İngiltere'ye geçen yıldız oyuncu, kiralık oynadığı Manchester United'ın ardından Chelsea'de de tutunamadı. Eski günlerini arayan ve Galatasaray'ın da forvet adayları arasında yer alan Falcao, yeni bir heyecan aradığını söyleyerek kendisini isteyen takımlara mesaj yolladı.

HER ŞEY 2 GOLE BAĞLI
Fox Spors mikrofonlarına konuşan Kolombiyalı golcü, "Şu an benim için en önemlisi forma giyebileceğim bir takıma gitmek. İyiyim ve kendimi iyi hissediyorum. Ama gideceğim takımın durumunu da anlamam gerekiyor. Oynayabileceğim bir yere gitmeliyim. Çünkü her şey benim için bir iki gol attıktan sonra başlayacak. Yeniden başrol oyuncusu olabilirim. Buna inanıyorum" sözlerini kullandı. Bu açıklamanın ardından gözler yönetime çevrilirken taraftarlarla barışmak isteyen Başkan Dursun Özbek'in Falcao'yu kiralayabilmek için sponsor aradığı ifade edildi.

MONDİ DEVREDE
Bonservisi Monaco'da olan Falcao'yu kiralamak isteyen Galatasaray'ın bu transferi gerçekleştirmek için eski kalecisi Mondragon'dan da yardım isteyeceği ifade edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN