Elde kaldılar

Elde kaldılar
Perşembe 12.05.2016

İnter Telles’i, Sociedad ise Bruma’yı almaktan vazgeçti. Kiralık verilen Umut döndü, Lucas Ontivero, Oğuzhan, Berk İsmail ve Endoğan’ın da eli kulağında Bekleneni veremeyen ve gözden çıkarılan Ryan Donk, Linnes, Tarık, Rodriguez gibi isimlere yapılan teklifler çok düşük kalırken bir tek Yasin yüzleri güldürdü

Kötü bir sezon geçiren Galatasaray'ı lig bittikten sonra da sıkıntılı bir süreç bekliyor. UEFA'nın mali gözetimi altında bulunan sarı-kırmızılı ekip, bütçesinde küçültmeye gitmiş ve elindeki fazla oyuncuları bir bir kiralık göndermişti. Özellikle satın alma opsiyonlarıyla İnter'e verilen Alex Telles ve Real Sociedad'a giden Bruma'dan 16 milyon euro'luk bir gelir bekleniyordu. Ancak iki oyuncu da gittiği kulüplerde kendini gösteremedi ve sezon sonunda İstanbul'un yolunu tutacak. Telles ve Bruma'nın satış fiyatlarını 5'er milyon euro'ya indiren yönetim bu rakamları verecek bir takım çıkmazsa iki oyuncuyla da yola devam edecek. Ayrıca Drogba'nın yanına giden Lucas Ontivero'nun yanı sıra Oğuzhan, Berk İsmail ve Endoğan dönüyor. Ama talip yok. Umut Gündoğan çoktan döndü ama onları isteyen de yok. Dzemaili için Genoa "Bedava verirseniz alırız" teklifini getirdi.

Gözler Hamzaoğlu'nda
Karabük de Furkan Öcal'ı istiyor ama ücret ödemeye yanaşmıyor. Bursaspor, Hamza Hamzaoğlu'nun isteğiyle Jem Karacan'ın 50 bin euro'luk serbest kalma bedelini ödeme kararı aldı. Ayrıca Sercan Yıldırım için de 300 bin euro önerdi. Yönetimin gözden çıkardığı ve kulüp aradığı isimler arasında sadece Yasin Öztekin'e bazı Arap takımları oldukça iyi şartlarda (4-5 milyon euro arası) teklifler sundular. Ancak bu tekliflere de Avrupa'da oynamak isteyen Yasin olumsuz yanıt verdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN