Çare Terim

Çare Terim
Cumartesi 14.05.2016

Galatasaray’ın yerli bir teknik adamla çalışması gerektiğini belirten eski başkan, “Benim gönlüm Fatih Terim’i ister... Bir tarafta Ergin Ataman, diğer tarafta Fatih Terim... Biz alır gideriz” dedi

Galatasaray'ın eski başkanı Prof.Dr. Duygun Yarsuvat, hoca arayan yönetime mesaj yolladı. Radyospor'a konuşan eski başkan, Galatasaray'ın yerli bir teknik adamla çalışması gerektiğini vurgulayarak, "Benim gönlüm Fatih Terim'i ister... Bir tarafta Ergin Ataman, diğer tarafta Fatih Terim... Biz alır gideriz" dedi. Galatasaray'da işlerin iyi gitmediğini de belirten Yarsuvat, "Taraftar haklıdır. Onlar kadar ben de üzgünüm. Durumu çok kötü olarak görüyorum. Nasıl düzeleceği konusunda düşünüyoruz hepimiz" ifadelerini kullandı.

Dursun Özbek seçime gitsin
Dursun Özbek'in seçime gitmesi gerektiğini savunan Yarsuvat, "Kendi yönetimimden çıkan adayı destekledik ama olmadı. Maalesef yönetim kurulu, Galatasaray'ı yönetecek kalitede değil. En büyük hataları, 3 kupayı alan Hamza Hamzaoğlu'nu göndermekti. Dursun Özbek'in yönetimini değiştirmesi için seçim kararı alması lazım" şeklinde konuştu.

Ataman kalmalı
Yarsuvat, Eurocup'ı kazanan Ergin Ataman'a ise övgü yağdırdı. Sevilen başkan, "Kısıtlı bütçe ile harika oynayarak bu başarıya ulaştı. Yönetim, Ergin Ataman'ı kırmamalı, mutlaka takımda tutmalı. İyi bir sponsor bulunup, başarının devamı sağlanmalı" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN