Ağır abiler medyatik olmak istiyor!

Ağır abiler medyatik olmak istiyor!
Perşembe 19.05.2016

Camianın önde gelen isimlerinin ‘erken seçim’ çağrılarına tepki gösteren Dursun Özbek, ‘3 yıllık süresi’ni dolduracağını ifade etti

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 'istifa' çağrılarına saygı duyduğunu ama kesinlikle seçime gitmeyi düşünmediğini kaydetti. Şansal Büyüka'nın, camianın önde gelen isimlerinin seçim istediğini ifade etmesi üzerine başkan Özbek şunları söyledi: Camianın önde geleni genel kuruldur, taraftarlardır ve bu kulübe hizmet edenlerdir. Dolayısıyla ben kongreden kaçmam, her zaman hazırımdır. Galatasaray hakkında konuşan 'ağır abiler' medyatik olmak istiyor. G.Saray'da seçim isteniyorsa, bu seçim nasıl yapılacağı tüzükte yazıyor. Galatasaray'ı medya üzerinden tartışmayı yanlış buluyorum, Divan var, genel kurul var. Medya üzerinden konuşan kişilerin hiçbirisi Divan Kurulu'na gelmiyor. Basın üzerinden bana fikir verme; ben sana basın üzerinden cevap vermem. Genel kurul yok, normal süremizde devam edeceğiz. Ben, 3 yıl görevdeyim ve bu plan doğrultusunda devam edeceğim.

Özbek'ten satır başları

ACİL 150 MİLYON LİRA GEREKİYOR
Çalışma arkadaşlarımdan memnunum. Fatih İşbecer'in de bir kırgınlığı yok, kimsenin kimseye bir kırgınlığı olamaz.

İnsanlar çok rahat, "Onu satalım, bunu satalım" diyor. Beni darağacına götürseler kulübün hisselerini sattıramazlar.

Geriye dönük hesaplarda araştırmalara başladık. Büyük tepki var. Benim hakkımda olumsuz konuşanların büyük bir kısmı bunu önemsiyor.

Riva'da 7 tane futbol sahası yapabileceğimiz bir alan var. Maketini de yaptık. A takım Florya'da kalacak ama altyapıyı oraya taşıyacağım.

Mayıs sonunda 80 milyon TL, Haziran ayı sonunda da 70 milyon liralık acil olarak ödemesi gereken bir tutar var. Bu konu için çalışmalarımız sürüyor.

Hamza hocayla yürümediğini gördük ve yollarımızı ayırdık. Daha fazla konuşmak istemiyorum, hem ona hem de bize zarar verir.

Mustafa Denizli'nin istediklerinin bir kısmını yapamadık.

UEFA için CAS'a gitik ve umudumuz yüksek. * Melo'nun dönme ihtimali yok. Yaşlandı zaten...

Florya'nın 23 dönümü bizim tapulu malımız. Havaalanın kaldırılmasının ardından planlar çerçevesinde değerlendireceğiz.

Otelden yıllık 5 milyon dolar gelir bekliyorum. Bu gelirinin yanında 100 milyon dolar civarında da bir değeri olacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN