Lucescu mu Terim mi?

Lucescu mu Terim mi?
Cuma 20.05.2016

Başkan Özbek, Rumen hocadan haber beklediğini açıkladı. Terim’in de ‘dönebilirim’ sinyali vermesi işleri karıştırdı. Taraftarların ilk tercihi ise yüzde 67 oranla Fatih Terim

Galatasaray'da teknik direktörlük için Mircea Lucescu ile Fatih Terim'in isimleri ön plana çıkarken, 'Hangisi?' tartışması başladı. Başkan Dursun Özbek, önceki gün Mircea Lucescu ile telefonla görüştüğünü açıklamış ve "Lucescu ilk tercihlerimizden biri. Bize bir süre verdi ve bunu değerlendiriyor" demişti. Özbek, Fatih Terim içinse, "Fatih Terim'i kim istemez ki? Ancak şu anda Milli Takım'da. Avrupa Şampiyonası öncesi mümkün değil" yorumunu yapmıştı. Fatih Terim'in katıldığı bir TV programında, "Galatasaray'a tekrar döner misiniz?" sorusuna "Hayat bu, neden olmasın" diyerek olumlu sinyal vermesi, iki efsane hocayı bir anda karşı karşıya getirdi.

İmparator'la görüşülecek
Webaslan.com sitesi, "Lucescu mu, Fatih Terim mi?" sorulu anket düzenledi. Ankete katılan taraftarların yüzde 67.2'si Fatih Terim derken, Lucescu'yu isteyenler yüzde 32.8'de kaldı. Lucescu'dan haber bekleyen yönetimin, Terim'le de Avrupa Şampiyonası sonrası için nabız yoklayacak. Terim, 'bekleyin' derse ibrenin Fatih Terim'e dönebileceği ifade edildi.
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN