O kupa bizim

O kupa bizim
Cumartesi 21.05.2016

Kötü geçen sezonda lig kulvarından Avrupa vizesi alamayan Cimbom’un cezasını çekmek için tek şansı kupayı almak. Sneijder ve Selçuk herkesten söz aldı

Galatasaray tarihin en büyük kıskacında girdi... Ligde 5. sırayı Osmanlıspor'a kaptırarak UEFA'nın verdiği cezayı çekme şansını yitiren Aslan'ın tek bir ihtimali var: Ziraat Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe'yi devirmek. Sarı-kırmızılı futbolcular, Kayseri karşılaşmasındaki farklı galibiyet sonrası Osmanlı'nın Akhisar'ı yendiğini haberini alınca yıkıldılar. Teknik direktör Riekerink bu anlarda 'güçlü bir lider' olmadığı için sazı eline alan isimler kaptanlar Wesley Sneijder ve Selçuk İnan oldu.

'Bu durum bizim suçumuz'
İşte iki kaptanın soyunma odasındaki o sözleri: "Bu sene camiayı çok üzdük. Bu kötü tablodan biz de sorumluyuz. Galatasaray, Avrupa'dan 2 sene uzak kalamaz. Fenerbahçe ile oynayacağımız finali mutlaka kazanmalıyız. Şimdi herkes burada söz versin. O gün herkes canını dişine takıp oynayacak" Bu sözlerin ardından tüm futbolcular iki kaptanı alkışladı ve F.Bahçe'yi yeneceklerinin sözünü verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN