İspanyol açılımı

İspanyol açılımı
Pazar 22.05.2016

Lucescu’dan haber bekleyen G.Saray, olumsuz bir yanıt gelme ihtimaline karşılık İspanyol teknik adamlar Michel ve Martinez’le de temaslarını sürdürüyor

Galatasaray'da teknik direktör için gözler Mircea Lucescu'dan gelecek habere çevrilirken, yönetim bir yandan da alternatif arayışını sürdürüyor. Lucescu'nun çok ağır şartlar ileri sürmesi ya da gelebilecek olumsuz bir yanıt için şimdiden hazırlık yapan sarı-kırmızılı kurmayların, İspanyol, Jose Michel ve Roberto Martinez'i yedekte tuttuğu öğrenildi.İki teknik adam için de gizliden girişimlerini sürdüğü belirtiliyor.

Ergün nabız yokladı
53 yaşındaki Michel, son olarak Marsilya'yı çalıştırdı. Fransız ekibinde, sezon başında Marcelo Bielsa'nın yerine gelen Michel; 8 ayda sadece 8 galibiyet alınca, geçtiğimiz nisan ayında görevine son verildi. Diğer İspanyol ise Everton'dan ayrılan Roberto Martinez. İdari menajer Cenk Ergün'ün 42 yaşındaki genç teknik adamla bir araya gelip teklif yaptığı iddialar arasında. Yönetim, Lucescu olmazsa iki İspanyol hoca ile masaya oturacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN