Asrın golünü atabilirsiniz!

Asrın golünü atabilirsiniz!
Salı 24.05.2016

‘Asrın kadrosunu kurdu’ denilen ve zirveyi Beşiktaş’a kaptıran Fenerbahçe’nin bir kez daha sezonu eli boş kapatması sizin elinizde

Galatasaray'da eleştirilerin odağında yer alan Kulüp Başkanı Dursun Özbek için varsa yoksa Ziraat Türkiye Kupası... Sezonu Türkiye Kupası ile kapatarak muhalifleri susturmak ve biraz olsun nefes almak isteyen ve her fırsatta soluğu Florya tesislerinde alan Başkan, futbolcularla hem birebir hem de gruplar halinde görüşmelerde bulunuyor. Fenerbahçe ile oynanacak kupa finalinin sadece bu sezon değil gelecek sezonun da anahtarı olduğunu anlatıyor.

Fırsat yakaladık
Avrupa'dan elenen ligde ise şampiyonluğu ezeli rakibi Beşiktaş'a kaptıran Fenerbahçe'nin elinden kupayı da alarak sezonu bir kez daha eli boş kapatması için fırsat yakaladıklarını aktarıyor. Türkiye Kupası'nı kazanarak kamuoyunda oluşan, "Fenerbahçe, Galatasaray'dan çok daha iyi takım" imajını yıkabileceklerini de söyleyen Başkan Dursun Özbek'in 'Asrın kadrosunu kurdu' denilen Fenerbahçe'nin sezonu kupasız kapatması, bizim ise 'felaket' denilen sezonda kupayı almamız taraftarla barışmamızı da sağlayacaktır" dediği öğrenildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN