Hayaldi bitti

Hayaldi bitti
Salı 24.05.2016

Artık Türkiye’ye gelmesi beklenen Rumen teknik adam, Rusya’nın yolunu tuttu ve Zenit ile 3 yıllık anlaşma yaptı. Lucescu şokunu yaşayan yönetim; Avcı, Martinez ve Michel ile görüşmelere yeniden başladı

Galatasaray ile her daim gözdesi olan Mircea Lucescu'nun yolları bir kez daha kesişmeden ayrıldı. Rumen hoca, Zenit ile el sıkıştı. Sarı-kırmızılı ekip, uzun süredir teknik adam ararken Başkan Dursun Özbek'in "Elbette Lucescu'yu Galatasaray'ın başında görmek isteriz. Lucescu ilk tercihlerimizden. Kendisiyle bir telefon görüşmesi yaptık, bize süre verdi" sözleri dikkatleri yapılacak görüşmeye çevirmişti. Hatta MirceaLucescu'nun önümüzdeki Cuma İstanbul'da olacağı fısıldanıyordu. Ancak taraftarları heyecanlandıran bu durum yerini bir kez daha hayal kırıklığına bıraktı.

ÇAĞRI BEKLİYOR
Shakhtar Donetsk ile sözleşmesi sona eren ve 12 yıl sonra yollarını ayıran Lucescu, Türkiye'ye gelmek yerine Zenit ile görüşmek için Rusya'ya gitti. Rus yetkilileriyle masaya oturan başarılı çalıştırıcının, yıllık 5 milyon euro'dan 3 yıllık anlaşma sağladığı bildirildi. Luce'den çok umutlu olan Galatasaray yönetimi büyük bir şok yaşasa da alternatif isimlerle görüşmeler yeniden başlatıldı. İç piyasadan Abdullah Avcı gündemdeki yerini korurken İspanyol Roberto Martinez ve Michel de listenin başında yer alıyor. Özellikle Marsilya'dan ayrılan Michel'in göreve gelmeye hazır olduğu belirtiliyor.

ARAYIP TEBRİK EDİN!
Mircea Lucescu'nun Zenit ile anlaşması, dün sosyal medyanın da konusuydu. Sarı-kırmızılılar, durumu normal karşılarken Rumen teknik adamı bekleyen yönetime de dokundurmadan edemedi.

İşte o mesajlar:
* Lucescu kafasını yormayacağı yere gidiyor. @rct_II
* Lucescu'nun Zenit tercihi doğru. Hem şehir güzel hem de bütçesi. @AnL_GS7
* Halen telefon etmediyse siz arayın da tebrik edin bari... @Okayozel
* Dursun Özbek ve ekibi kusura bakmayın ama Lucescu size beş beden büyük gelir. @serhat23ck
* Lucescu da Zenit'e gittiyse çare İmparator @fatihterim... @burkiyan
* Mircea Lucescu, Zenit ile anlaştı, yönetime haber edeyim dedim. @MrSnowizma
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN