Bunu hep yapıyor!

Bunu hep yapıyor!
Perşembe 26.05.2016

Özbek’ten süre isteyen Lucescu’nun Zenit’e imza atmasının şoku sürerken Rumen hocanın, F.Bahçe ve Trabzon’u da aynı şekilde beklettiği belirlendi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Mircea Lucescu şaşkınlığını üzerinden atmaya çalışırken sarı-kırmızılı ekibin ilk şok yaşayan takım olmadığı ortaya çıktı. Özbek ile telefonda görüşen ve süre isteyen Rumen hoca, sürpriz bir şekilde Zenit'e imza atarken daha önce de Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a 2 kez, Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal'a bir kez, 2-3 ay önce de Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'ya olumlu yanıt verdiği ifade edildi. Teknik direktör Lucescu'nun böylece hem fiyat artırdığı hem de boşta kalma ihtimalini sıfıra indirdiği belirtildi.

HAZIRLIKLAR BOŞA GİTTİ
Yardımcısına Cuma akşamı için kendi otelinde Lucescu için iki kişilik rezervasyon bile yaptıran Özbek, Pazartesi akşamı büyük şok yaşadı. Rumen teknik adam için hazırlık yapan, ona kafasındaki projeleri anlatmak için Fransızca bir sunum bile hazırlatan Başkan, Lucescu'nun Zenit ile anlaştığı haberini duyunca inanmadı; resmi açıklamayı duyunca büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN