Telafi maçımız

Telafi maçımız
Perşembe 26.05.2016

Riekerink, Fenerbahçe maçı için iddialı konuştu "Oyunculardan aldığım enerji yüksek. Sezon bizim için iyi geçmedi ve Türkiye Kupası’nı kazanarak taraftarlarımızı mutlu etmeyi çok istiyoruz”

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, oyuncularından Fenerbahçe karşısında kaliteli bir futbol beklediğini söyledi. Hollandalı teknik adam, "Oyuncularımdan aldığım enerji yüksek. Taraftarlara bir şeyleri geri ödemek istiyorlar. Bu sezon bizim için iyi geçmedi. Bu kupayla bunu telafi edebiliriz. Beşiktaş maçının özellikle ilk yarısında iyi bir performans gösterdik. Bu 2.5 aylık süreçte son iki maç çok önemliydi. O maçlardan sonra kendimize olan inancımız yerine geldi. Kesinlikle Fenerbahçe maçını kazanacağımıza inancım tam" ifadesini kullandı.

Gol atacağımı hissediyorum
Basın toplantısına katılan kaptan Selçuk ise şunları söyledi: "Kötü bir sezon geçirdik diyebiliriz. Fenerbahçe maçıyla beraber, bu kötü sezonu iyiye çevirme şansımız var. Takımda bir gerginlik yok ama olsa da normal bu... Bizim için çok önemli bir maç. Kupanın, Fenerbahçe'yi yenmenin dışında önemli bir maç... Avrupa cezamızı bitirmek istiyoruz. Gol atacağımı hissediyorum, her futbolcu hisseder. İnşallah yarın bu hissim gerçekleşir."

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN