"Fenerbahçe çok iyi bir takım"

"Fenerbahçe çok iyi bir takım"
Cuma 27.05.2016 23:00

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman ise, mücadelenin ilk yarısını istedikleri gibi oynadıklarını ve Fenerbahçe'nin pota altındaki üstünlüğüne izin vermediklerini söyledi.

Karşılaşmanın ilk yarısında Ali Muhammed'in çok iyi bir performans gösterdiğini dile getiren Ataman, "McCollum'a karşı hem savunmada hem hücumda birebirde üstünlük kurdu. Sloukas ile çok iyi katkı aldılar. Oyun 22 dakika dengeli gitti. Maçın ikinci yarısının ortalarına doğru Bogdanovic devreye girdi ve zor atışları iyi kullandı. Gardımız düştü ve kenardan katkı alamadık. Fenerbahçe çok iyi bir takım" ifadelerini kullandı.

Ergin Ataman, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, dün oynanan Ziraat Türkiye Kupası finalinden sonra kendisini hedef alarak, "taraftarı kışkırtıyor" yönündeki demeciyle ilgili olarak şunları kaydetti:

"Cevap vermemi gerektirecek bir şey yok. Üç haftadır ortaya koyduğum tavır ortada. Benim saha içerisinde diyaloğum taraftarlarla ya da yöneticilerle olmuyor. Aynı durum Obradovic için de geçerli. Bunlar oyunun içerisinde olan şeyler. Bunu bir tahrik gibi göstermenin amacı nedir bilmiyorum. Bu ortama Fenerbahçe taraftarının uymamış olması son derece önemli. Onun için herhangi bir cevap vermeyi düşünmüyorum."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN