Muhteşem şölen

Muhteşem şölen
Cuma 27.05.2016

Antalya’daki Türkiye Kupası finalinde harika görüntüler vardı. Tribünler bayram yeri gibiydi

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Türkiye Kupası finalinde milyonlar ATV ekranlarına kilitlenirken Antalya'da da tam bir futbol festivali vardı. Ligde iki takım taraftarı 'deplasman yasağı' nedeniyle tribünlere alınmadığı için sarının yanında 'kırmızı' ve 'lacivert' renkleri yanyana görmenin büyük keyfi yaşandı. Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları uçaklarla, otobüslerle, özel araçlarıyla Antalya'ya adeta akın ederken muhteşem Antalya Arena Stadı bayram yerine döndü. Kendilerine ayrılan bölümleri tıklım tıklım dolduran taraftarlar harika görüntüler oluşturdu.

90 dakika müthiş destek
Antalya Arena'yı kendi renklerine bürüyen taraftarlar takımlarına inanılmaz destek verdi. İlk yarı Galatasaraylıların sesi baskın çıkarken, Fenerbahçeliler takımlarını maça döndürmek için ikinci devrede trirbünleri inletti. G.Saraylılar stadı mutlu terk etti.

360 derece izleme keyfi
Sabah Gazetesi'nin dev hizmeti olan "Sanal Gerçeklik Gözlüğü" büyük ilgi gördü. ATV'den yayınlanan Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki maç için sanal gerçeklik gözlüğünü alanlar 360 derece görüş keyfiyle derbiyi izlemenin ayrıcalığını yaşadı. Akıllı telefonlarından derbiyi sanal gerçeklik gözlüğüyle izleyenler büyük keyif aldılar.

15 ülkede yayınlandı
Galatasaray ile Fenerbahçe oynanan Türk futbolunun tarihi derbisi 15 farklı ülkede yayınlandı. Brezilya'nın ESPN kanalı karşılaşmayı naklen verenler arasındaydı. Büyük önem taşıyan derbinin yurt dışı yayınlarının reytingi de yüksek oldu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN