Obradovic'le Ataman arasında tartışma

Obradovic'le Ataman arasında tartışma
Salı 31.05.2016 22:25

FENERBAHÇE'nin, Galatasaray Odeabank'ı 82-75 mağlup ederek finale yükseldiği Spor Toto Basketbol Ligi play-off yarı final dördüncü maçının ardından her iki takımın başantrenörleri arasında bir tartışma yaşandı.

Karşılaşmanın sona ermesinin ardından Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic ile Galatasaray'ın başantrenörü Ergin Ataman saha kenarında bir süre görüştü. İki arasında hararetli bir tartışma yaşanırken, Obradovic'in Ataman'a, "Eğer benim provokasyon yaptığımı düşünüyorsan, bir daha antrenörlük yapmayı bırakırım" dediği duyuldu.

ATAMAN: ZELJKO 'GAME OVER' BENİ YENDİN
Maç sonu yayıncı kuruluşa Obradovic'le arasında geçen diyaloğu anlatan Ergin Ataman, "Avrupa'nın en iyi takımlarına, en iyi antrenörlerine karşı mağlubiyet almayan bir hocayım. 24 saniye süresi dolmuş, maç bitmiş Obradovic hala ekrana bakıp hakeme itiraz edince kendisine orada 'Zeljko Game Over hala neyin itirazını yapıyorsun bu sefer beni yendin" dedim. Öyle bir tartışmamız oldu. dedi.

OBRADOVİC: DÜŞÜNCE FARKLILIKLARI VAR
Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, karşılaşma sonrasında Galatasaray Başantrenörü Ergin Ataman ile ne konuştukları sorusuna, "Hiçbir şey olmadı. Düşünce farklılıkları var" dedi. Obradovic ayrıca hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtti.

Spor Toto Basketbol Ligi Play-Off Yarı Final 4. maçında Fenerbahçe, deplasmanda karşılaştığı Galatasaray Odeabank'ı 82-75 mağlup ederek seriyi 3-1 yaptı ve finalde Anadolu Efes'in rakibi oldu. Karşılaşama sonrasında düzenlenen basın toplantısında Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic ve Fenerbahçe kaptanı Melih Mahmutoğlu açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Çok zor bir maç oynadık. Seriyi bitirmek için geldik. İki yarısı çok farklı oldu. İlk yarıda çok fazla yanlış kararlar aldık. Galatasaray gibi bir takımı bunları verirseniz sizi cezalandırırlar. Maçın ikinci yarısını çok farklı oynadık. Play-off'larda 48 saatte bir maç oynandığı için zor dönem oluyor. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Türkiye şampiyonu olmak en büyük hedefimiz" diye konuştu.
Karşılaşma sonrasında Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman ile ne konuştuklarının sorulması üzerine Obradovic, şöyle cevap verdi:
"Hiçbir şey olmadı. Düşünce farklılıkları var."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN