Web Sürümüne Geç

Aslan sahaya indi

Aslan sahaya indi
Cuma 02.07.2016

Sarı-kırmızılılar, Florya’da toplanarak ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Jan Olde Riekerink yeni teknik direktör olarak ilk kez takımın başında yer aldı

Galatasaray, 2016-17 sezonu için dün topbaşı yaptı ve ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde toplanan sarı-kırmızılı futbolcular, iki gruba ayrılırken, bir grup teknik direktör Jan Olde Riekerink yönetiminde Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda kondisyon çalışması yaptı. İkinci grup futbolcular ise aynı saatlerde sponsor hastane Liv Hospital'de sağlık kontrolünden geçtiler.

Milli oyunculara izin
Almanya Milli Takımı ile Euro 2016'da mücadele eden Lukas Podolski'nin yanı sıra milli takım programları nedeniyle izin olan oyuncular Selçuk İnan, Hakan Balta, Semih Kaya, Blerim Dzemaili, Martin Linnes, Fernando Muslera ve Aurelien Chedjou ile Sneijder antrenmanda yer almadı. Sarı-kırmızılı ekipte sağlık kontrolleri bugün de devam edecek. Florya'da saat 17.00'de ise basına kapalı idman var.

Bruma da Florya'da
Florya'daki idmana geçen sezon kiralık gittikleri Real Sociedad ve İnter kulüplerinden dönen Bruma ile Alex Telles de katıldı. Teknik direktör Riekerink, sıkı bir kondisyon çalışması yaptırırken, oyuncular yoğun sıcak ve nem nedeniyle zaman zaman zorlandı.

Kan tetkikleri ve efor testi yapıldı
Tatilden dönen oyunculara rutin olarak sağlık kontrolleri yapıldı. İlk gün Sinan Gümüş, Umut Bulut, Yasin Öztekin ve Serdar Aziz kontrolden geçti. Oyunculardan kan örnekleri alınırken, çeşitli efor testleri yapıldı.
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN