Web Sürümüne Geç

Yeni rota Johansen

Yeni rota Johansen
Cuma 02.07.2016

Orta sahaya ‘iki yönlü’ bir oyuncu bakan Cimbom gözünü yine Kuzey’e çevirdi Hedefte Celtic’in Norveçli savaşçısı Johansen var. G.Saray 1.5 milyon euro önerdi

Aslan, Felipe Melo'yu gönderdikten sonra orta saha sertliğini kaybetmişti. Sarı-kırmızılılarda bu bölgeye Jem Paul Karacan'dan Donk'a kadar kim alındıysa çare olamadı. Cimbom bu yaz Kuzeyli orta saha futbolcularına bakıyor. Gündeme gelen son isim Celtic'te forma giyen Stefan Johansen.

KONTRATINDA SON SENESİ
Cimbom'un kanca attığı Stefan Johansen'in Celtic'le olan sözleşmesi önümüzdeki sezon sona eriyor. İskoç ekibi kapıyı 3 milyon euro'dan açtı. Ancak Galatasaray bu transfer için en fazla 1.5 milyon euro bonservis bedeli vermeyi düşünüyor. Sarı-kırmızılılar alternatifleri olduğunu da belirtik 'tok alıcı' rolünü benimsiyor.

4 GOL, 4 ASİSTLE OYNADI
Galatasaray'ın talip olduğu Stefan Johansen geçen sezon İskoçya'da Celtic formasıyla 39 karşılaşmaya çıktı. Norveçli ön libero ağları 4 kez sarsarken 4 de asist yaptı. Stefan Johansen orta sahada top rakipteyken sert bir oyuncu. Top kendi takımına geçtiğinde ise savunmayla hücum hattı arasında iyi köprü olabiliyor.

KARiYERiNDE SIÇRAMA iSTiYOR
CİMBOM'un kadrosuna katmak için uğraştığı Stefan Johansen de Celtic'ten ayrılmayı düşünüyor. 25 yaşındaki futbolcu bu sebeple Aslan'ın teklifine sıcak yaklaşıyor.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN