Web Sürümüne Geç

Balotelli Aslan olacak

Balotelli Aslan olacak
Cumartesi 03.07.2016

G.Saray’la ilgili A da basınında çarpıcı bir haber vardı. Liverpool’un kadrosunda düşünmediği İtalyan golcünün sarı-kırmızılı formayı giyeceği ileri sürüldü.

Yeni sezonun transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray için İngiliz basınında önemli iddialar vardı. Geçtiğimiz sezondan bu yana ismi birçok kulüple anılan Mario Balotelli'nin sarı-kırmızılı formayı giyeceği ileri sürüldü. Cimbom'un uzun süredir listesinde yer alan 26 yaşındaki golcüyle ilgili İngiliz Telegraph'ın yaptığı haber güne damgasını vurdu. Telegraph net ifadelerle, "İtalyan golcü bu yaz belki de Galatasaray forması giyecek" yazdı.

Mario Balotelli'nin 2018 yılına kadar sözleşmesinin bulunduğu Liverpool, kadrosunda düşünmediği İtalyan golcüyü geçtiğimiz sezon yıllık ücretinin yüzde 25'ini ödeyerek İtalyan devi Milan'a kiralamıştı. Yüksek maliyeti ve saha dışı olaylarıyla daha çok gündeme gelen yıldız futbolcuyu istemeyen İngiliz ekibinin, yıllık ücretin yarısını da ödemesi halinde Balotelli'nin Aslan olmasına kesin gözüyle bakıldığı ifade ediliyor. Balotelli, Milan ile 9 maçta 1 gol attı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN