Web Sürümüne Geç

Yalman: Ben artık yokum

Yalman: Ben artık yokum
Pazar 04.07.2016

Dursun Özbek’in, kardeşinden vazgeçmemesi Yalman’ı çileden çıkardı. Sportif AŞ’deki görevini bırakan eski başkan, ‘Florya’ya dönmem’ dedi

Cüneyt Tanman, Tayfun Demir, Fatih İşbecer ve Selim Arda Üçer'den sonra yaprak dökümüne bir isim daha eklendi. Galatasaray'da atama ile Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu'na getirilen eski başkanlardan Alp Yalman, başkan Dursun Özbek'e rest çekti. Florya'da tek sorumlu olarak görevi kabul eden ancak başkanın yönetimdeki kardeşi Mehmet Özbek ile fikir ayrılığına düşen Alp Yalman, "Ben artık yokum" dedi.

Ya kardeşiniz ya ben
Teknik direktör Riekerink ile devam edilmesine karşı olan Yalman'ın, annesinin vefatından önce bir araya geldiği başkan Dursun Özbek'e, "Ya kardeşiniz ya ben" dediği öğrenildi. Bu görüşmenin ardından Yalman'ın geçtiğimiz hafta istifası gündeme bomba gibi düşerken, resmi siteden bu haber yalanlanmıştı. Ancak Dursun Özbek'in kardeşinden vazgeçmemesi Yalman'ı çileden çıkardı ve Florya'ya dönmesini imkansızlaştırdı.

Yeni istifalar geliyor
Florya'daki çalışma ortamından rahatsız olan Yalman'ın, "Mehmet Özbek giderse dönerim" ifadelerini kullandığı belirtiliyor. Bu arada kulislerde bayram tatilinin ardından yeni istifaların olacağı konuşuluyor. İşbecer ve Üçer'in yakın olan isimlerden en az ikisinin yollarını ayırması bekleniyor.

Savaş ÇORLU
Etiketler Galatasaray, Alp Yalman
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN