Web Sürümüne Geç

Yuvaya mı dönüyor?

Yuvaya mı dönüyor?
Perşembe 08.07.2016

Barcelona’da eleştirilerin odağında yer alan yıldız futbolcuyu, kiralamak isteyen sarı-kırmızılı ekibin menajer Ahmet Bulut ile görüşeceği ifade edildi

Galatasaray'da, Arda Turan defteri yeniden açıldı. 2011 yılında Atletico Madrid'in yolunu tutan başarılı futbolcu, gösterdiği başarılı performansın ardından dünya devi Barcelona'ya transfer olurken, Katalan ekibinde henüz beklenen futbolu sergileyemeyen ve eleştirilerin odağında yer alan Arda'nın satış listesine konulduğu yönünde haberler geliyor. Bu gelişmenin ardından Borussia Dortmund iddiaları ortaya atılırken Galatasaray da bu haberlere kayıtsız kalmadı. Sarı-kırmızılı ekibin, eski kaptanını transfer listesine dahil ettiği belirtilirken bonservisiyle almasının imkansız göründüğü bu ortamda Arda'yı en azından kiralık olarak kadrosuna katmayı düşündüğü bildirildi.

Cazip teklif
Galatasaray yönetiminin ise Arda'nın menajeri Ahmet Bulut ile önümüzdeki günlerde bir görüşme yapmayı planladığı ve milli futbolcuyu takıma dahil edebilmek için geri çeviremeyeceği bir teklifte bulunacağı öğrenildi. Barcelona'nın nasıl ikna edileceği konusu ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Morali bozuldu?
Barcelona'da en azından 1 yıl daha devam etmek isteyen Arda'nın satış listesine konulduğu şeklindeki haberlerden sonra oldukça moralsiz olduğu ve menajeriyle sık sık durum değerlendirmesi yaptığı belirtildi.

Gomes'i alacak
İspanyol devi Barcelona'nın, transfer listesinin en tepesinde yer alan Valencia'nın genç orta sahası Andre Gomes'in transferine kaynak yaratmak için Arda Turan'ı satılığa çıkardığı ifade ediliyor

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN