Eren için bir daha

Eren için bir daha
Pazartesi 11.07.2016

Galatasaray Eren için daha önce teklif ettiği 4 milyon Euro’yu 4 .5 milyon Euro’ya çıkardı. Ayrıca parayla birlikte Kasımpaşa’ya Tarık da önerildi. Yıldız oyuncu ile de her konuda anlaşma sağlandığı öne sürüldü

Galatasaray Eren Derdiyok için tüm şartları zorluyor... Kısa bir süre önce Fenerbahçe ve Trabzonspor'un da gündeminde olan Kasımpaşalı oyuncu için 4 milyon Euro'luk bir bonservis bedeli teklif eden Sarı-Kırmızılı yönetim ret cevabı almıştı. Ancak olumsuz cevaba rağmen Eren Derdiyok'tan vazgeçmeyi düşünmeyen Sarı-Kırmızılı yönetim İstanbul kulübüne bu kez farklı bir teklifle geldi. Buna göre yapılan yeni öneride Kasımpaşa'ya daha önce teklif edilen 4 milyon Euro'luk rakam 4.5 milyon Euro'ya çıkarıldı. Ayrıca parayla birlikte Kasımpaşa'ya Tarık da teklif edildi. Artan rakam nedeniyle daha önce Galatasaray'a olumsuz cevap veren Kasımpaşa bu kez düşünmek için süre istedi.

KASIMPAŞA'NIN CEVABI MERAK KONUSU
Bu sezon kadrosunda küçültmeye gitmeyi planlayan Kasımpaşa'nın bu rakamı değerlendireceği ve Galatasaray'a Eren Derdiyok için net bir cevap vereceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Eren Derdiyok'un ise Galatasaray'a evet cevabı verdiği ve yıllık ödeme konusunda anlaşma sağlandığı iddia edildi. Galatasaray'da gözler şimdi Kasımpaşa Yönetimi'nin vereceği karara odaklandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN