G.Saray ile görüşüyoruz

G.Saray ile görüşüyoruz
Pazartesi 11.07.2016

Sarı-kırmızılı takımın, Portekizli futbolcuyu transfer etmek istediğini doğrulayan Goncalves, Josue’nin de Galatasaray’da oynamaya sıcak baktığını ifade etti

Orta sahada ve kanatlarda oynayabilecek iyi bir alternatif arayan Galatasaray'ın listesinde yer alan eski Bursalı Josue Pesqueira'yla ilgili menajerinden açıklama geldi.

Sarı- kırmızılı ekibin, Portekizli yıldızı transfer etmek istediğini doğrulayan menajer Carlos Goncalves, Josue'nin de Galatasaray'da oynamaya sıcak baktığını ve görüşmelerin sürdüğünü açıkladı. Sporcope'a konuşan Goncalves, "Galatasaray'ın Josue'yi istediği doğru. Josue de Galatasaray'da oynamayı çok istiyor ve görüşmelerimiz devam ediyor. Transfer önümüzdeki günlerde netlik kazanacak" ifadelerini kullandı.

25 yaşındaki oyuncunun, Porto ile 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Geçtiğimiz sezona Bursaspor'da kiralık başlayan ancak daha sonra ülkesinin takımlarından Braga'ya kiralanan Josue'nin, önümüzdeki sezonu da Galatasaray'da kiralık olarak geçirmesi gündemde... Cimbom'un Alex Telles'in transferi nedeniyle kurulan iyi ilişkiler sayesinde transferin kısa sürede tamamlaması bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN