Önümüzde duramazlar

Önümüzde duramazlar
Cuma 15.07.2016

“Biz istersek Galatasaray’ın önünde kimse duramaz. Şu an her şey iyi gidiyor. İyi çalışıyoruz. Bu sezon 3 kupaya da adayız”

Sezon hazırlıklarını İsviçre'nin Gwatt bölgesinde sürdüren Galatasaray'da, yıldız oyuncu Yasin Öztekin ve Sinan Gümüş basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kampın çok verimli gittiğini belirten Yasin, "Şu an her şey çok iyi gidiyor. İyi çalışıyoruz. Bu sene 3 kupaya da adayız" dedi. "2 sene önce 3 tane kupa aldık ve orada da aynı takımımız vardı" diyen Yasin, "2 eksik kişiyle devam ettik. Her şey bizde bitiyor. Biz istersek G.Saray'ın önünde kimse duramaz. Taraftarların da desteği lazım. Onlar olmadan eksik oluyor. Ben mesela maçlara çıktığımda taraftar desteğini görünce daha iyi performans sergiliyordum. Geçen sene için herkesin kendisine sorması lazım" ifadelerini kullandı.

Biri geliyor, biri gidiyor
İlk geldiği sezon 7 gol, 7 asist yaptığını hatırlatan Yasin Öztekin, "Geçen sene de yine aynı performansı sergiledim hatta fazlasını yaptım. Ben elimden geleni yaptım. Bir hoca geliyor başka hoca geliyor. Normalde bir hocaya 1-2 sene şans verilmesi lazım. Tabii ki insan üzülüyor böyle şeylere. Kimseye o kozu vermeyeceğim. İyi çalışıp kupaları alacağız" açıklamasında bulundu.

SİNAN GÜMÜŞ: ÖNEMLİ BİR YIL
Camia için çok önemli bir sene, inşallah bu sene de takımıma gerekli katkıyı sağlayabilirim. Hedef şampiyonluk. Kim süre alırsa en iyi şekilde değerlendirir

YASİN ÖZTEKİN: HEMEN ELEŞTİRİYORLAR
"Ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Türkiye'de 1 maç kötü oynayınca eleştiriliyorsun. İnsan üzülüyor ama bu üzenlere de cevabını vermesini biliyorum."

Savaş ÇORLU / Raşit ATEŞ
Etiketler Galatasaray, Türkiye
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN