Akpro iddiası

Akpro iddiası
Çarşamba 20.07.2016

Riekerink’in memnun kalmadığı Ryan Donk’un yerine aranan isim Fransa’dan. L’Equipe 1.5 milyon euro bonservisin yönetimi cezbettiğini öne sürdü

Felipe Melo'nun ayrılığı sonrası yerini dolduramayan Galatasaray Daniel Akpa-Apro'yu listesine dahil etti. Melo'nun yerine alınan Ryan Donk'un da aranan bu bölgede istenen katkıyı sağlayamaması yönetimi yeni sezon öncesi tekrar harekete geçirdi. Kampta son bir şans tanınan Donk'un düşük performansını sürdürdüğü ve teknik direktör Riekerink'in yine gözüne giremediği bildirildi. Bu gelişmeler üzerine arayışlarını sürdüren sarıkırmızılı kurmaylar daha önce, geniş oyuncu listesinde ilk sırada yer alan Celtic'li Stefan Johansen'le temas kurmuştu. Pazarlık aşamasında Johansen'i beklemeye aldığı öğrenilen G.Saray'ın rotasını Fransa'ya çevirdiği kaydedildi.

Toulouse'u ligde tuttu
Yönetimin Toulouse'da forma giyen Daniel Akpa-Apro'yu mercek altına aldığı belirtildi. L'Equipe Gazetesi, G.Saray'ın dışında Fiorentina ve Villarreal'in de talip olduğunu öne sürdü. Gazete, Toulouse'un kontratı gelecek sezon bitecek Akpro için 1.5 milyon euro istemesinin G.Saray'ı cezbettiğini ifade etti. 23 yaşındaki orta saha, geçen sezon takımını düşmekten kurtaran isimler arasında yer aldı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN