Acil istek paketi

Acil istek paketi
Perşembe 21.07.2016

Ön libero ve forvet transferlerinin bir an önce yapılmasını isteyen Hollandalı teknik adam, attığı 3 golle dikkatleri çeken Bruma’nın kesinlikle elden çıkarılmaması gerektiğini ifade etti

Galatasaray'ın 9 günlük İsviçre kampı tamamlanırken takımı yakından görme fırsatı bulan teknik direktör Jan Olde Riekerink yönetim kuruluna ilk raporunu iletti. Takımın iyi durumda olduğunu ve gün geçtikçe daha da iyi olacaklarını ifade eden Hollandalı teknik adam, futbolun yeni patronu Levent Nazifoğlu'na sunduğu 7 maddelik raporda özellikle ön libero ve forvet transferlerinin bir önce gerçekleştirilmesini istedi. İşte, Bruma'nın da ne olursa olsun takımda tutulmasını talep eden Hollandalı teknik adamın sunduğu rapordan başlıklar:

1. Futbolculara verilen yüksek para cezaları gözden geçirilmeli.
2. Ön libero konusu bir an önce çözülmeli. Artık yeni ön liberom ile oyun planımı görmek istiyorum.
3. Sol beke takviye istiyorum. Carole şu anda alternatifsiz.
4. Salih, Tarık, Donk, Endoğan'ı idmanlarda istemiyorum.
5. Bruma'nın kesinlikle takımda kalmasını istiyorum. Gelecek sezonun yıldızı olacak.
6. Forvete bir değil iki oyuncu istiyorum. Acil olarak alınmalı. Yeni alacağımız forvetin takıma adapte olması için zamanımız çok az. Ligin başlamasına çok az kaldı.
7. Podolski forvet oyuncusu değil. Kendisi ile yaptığım sohbetlerde, kanatta oynamayı tercih ettiğini bana anlattı.

Riekerink'in verdiği rapor, yönetim toplantısında değerlendirilecek ve eksiklerin giderilmesi için çalışmalar hızlandırılacak.
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN