Immobile iddiası

Immobile iddiası
Cumartesi 23.07.2016

Golcü arayışlarını sürdüren Aslan için bu kez İtalya medyası önemli bir iddia ortaya attı. Sarı-kırmızılıların Sevilla’nın 26 yaşındaki yıldızıyla temasa geçtiği yazıldı

Yeni sezon öncesi birçok isimle görüşme halinde olan Galatasaray'da gündemin ilk maddelerinden biri golcü transferi... Yönetim, teknik heyetin raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdürürken, İtalyan medyasında sarı-kırmızılılarla ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Sportevai, Aslan'ın daha önce de transfer listesinde yer alan Ciro İmmobile ile tekrar ilgilendiğini yazdı. Haberde Galatasaraylı yöneticilerin, İtalyan golcünün menajeriyle temasa geçtiği ileri sürüldü.

LAZİO DA ONUN PEŞİNDE
Sevilla geçtiğimiz sezon Dortmund'tan 11 milyon euro'ya aldığı 26 yaşındaki golcüyü beklentileri karşılayamadığı için Torino'ya kiralamıştı. Serie A'da geçen sezon 14 maça çıkan İmmobile 5 kez rakip fileleri havalandırırken, 4 de asist yaptı. Lazio'nun yıllık 2 milyon euro'dan 4 senelik teklif yaptığı golcü oyuncu için Cimbom'un da tüm şartları zorladığı belirtiliyor. Bu arada G.Saray'ın M.City'den Wilfried Bony ile Akhisar'dan Rodallega'yı da alternatifler arasında tuttuğu ifade ediliyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN