Web Sürümüne Geç

Küs futbolcu istemiyorum

Küs futbolcu istemiyorum
Cuma 23.07.2016

Hollandalı çalıştırıcı, oyuncularla toplantı yaparak, “Başarı için birlik olmalıyız” dedi. İlk olarak araları açık olan Sabri ile Selçuk barıştırılacak. Kararlara uymayanlara ağır cezalar verilecek

Galatasaray'da milli takımlardaki oyuncuların da dönmesiyle kadroda eksik kalmazken, teknik direktör Jan Olde Riekerink Florya'da oyuncularla bir toplantı gerçekleştirdi. Hollandalı çalıştırıcı, başarının yolunun 'takım' olmaktan geçtiği vurgusunu yaparken, takımda gruplaşma, yerli-yabancı ayrımı ve birbirleriyle küs futbolcu istemediğini iletti.

İlk adım kaptanlarla
Tecrübeli çalıştırıcı, ilk olarak uzun süredir araları açık olan Sabri Sarıoğlu ile kaptan Selçuk İnan'ı barıştıracak. Bilindiği üzere İsviçre kampında kaptanlığın Selçuk'tan alınarak Sabri'ye verileceği yönünde basında çıkan haberleri yönetim yalanlamış, Sabri de bunun üzerine "Benim adım çıkınca haberleri yalanlanıyorsunuz, başkası olunca susuyorsunuz" diyerek yöneticilere tepki göstermişti.

Nazifoğlu tebliğ edecek
Futbol şubesi Levent Nazifoğlu, pazartesi günü başlayacak ikinci kamp öncesi takımda gruplaşan ve disiplinsiz hareketlerde bulunun oyunculara ağır cezalar uygulanacağını tebliğ edecek. Riekerink, kurallara uymayanları yönetime anında rapor edecek. Yönetim, para cezası ve kadro dışı gibi çok ciddi yaptırımları anında uygulamaya alacak.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN