Harekat başlıyor

Harekat başlıyor
Pazar 24.07.2016

Riekerink, yeni golcüyü danimarka kampına istedi; yönetim çalışmalarını hızlandırdı. Max Kruse, Oumar Niasse ve Rodallega’ya Armando Sadiku ile Veldwijk’in eklenmesiyle aday sayısı 5’e çıktı

Galatasaray yönetimine ilk raporunu veren teknik direktör Jan Olde Riekerink, mutlaka bir golcü transfer edilmesini ve Danimarka kampına yetiştirilmesini talep etti. Bunun üzerine yönetim çalışmalarını hızlandırdı. Başkan Dursun Özbek ve kardeşi Mehmet Özbek'in yanı sıra Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu ile Futbol Direktörü Cenk Ergün bu nedenle yoğun bir mesai harcıyor. Hedef 29 Temmuz'a kadar sürecek kampa bir golcü dahil etmek... Serdar Aziz ve Emrah Başsan'ın transferlerinin sonrasında suskunluğa bürünen sarı-kırmızılı yönetimin forvet listesi de şekillendi.

Listeye iki yeni isim
Wolfsburg'tan Max Kruse, Everton'dan Oumar Niasse ve Akhisar'dan Hugo Rodallega'ya Zürih'ten Armando Sadiku ile Nottingham Forrest'tan Lars Veldwijk de eklendi. Bu 5 oyuncu da ilk görüşmelerde Galatasaray'a olumlu yanıt verirken yönetimin kiralık veya bonservisiyle bu 5 oyuncudan birisini transfer etmek için kulüpleriyle kıran kırana bir pazarlık yaptığı ifade edildi. Bu arada sarı-kırmızılı yönetim 5 aday içinde özellikle Niasse'yi ilk sırada tutuyor. Ancak Everton'un yüksek talebi nedeniyle diğer oyuncularla da görüşmeler devam ediyor.


Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN