Üç yolcu

Üç yolcu
Pazar 24.07.2016

Aslan, bugün başlayacak Danimarka kampına Tarık Çamdal, Olcan Adın ve Umut’u götürmeyecek. Bu üç isim Riekerink’in isteğiyle satış listesine koyulacak

Galatasaray ikinci yurt dışı kampı olan Danimarka'ya bugün öğleden sonra gidecek. 29 Temmuz'a kadar çalışmalarını burada sürdürecek olan sarı-kırmızılı takımda kampa götürülmeyecek isimler de belli oldu. Teknik direktör Jan Olde Riekerink'in önümüzdeki sezon takımda düşünmediği Umut Bulut, Olcan Adın ve Tarık Çamdal'ı kampa götürmeyeceği ve yönetimden bu isimleri satış listesine koymalarını istediği öğrenildi.

Beklenen performansı sergileyemeyen Ryan Donk ise son anda kendisini Danimarka kampı kadrosunun içinde buldu. Bu oyuncunun da kampa götürülüp götürülmeyeceği sarı-kırmızılı taraftarlarca merak konusu olmuştu. Bu arada Galatasaray kampta iki hazırlık maçına çıktıktan sonra İsveç'e geçerek 30 Temmuz'da da İngiliz devi Manchester United ile bir hazırlık maçı oynayacak. Karşılaşmadan hemen sonra İstanbul'a dönecek olan Galatasaray, 13 Ağustos'ta Beşiktaş ile Süper Kupa finali hazırlıklarına ise İstanbul'da devam edecek.

ES-ES'TEN TARIK ATAĞI
Galatasaray'da kamp kadrosuna alınmayan Tarık Çamdal için Eskişehirspor'un devreye girdiği iddia edildi. PTT 1. Lig'de mücadele edecek olan kırmızı-siyahlıların Ünal Aysal döneminde 4 milyon 750 bin euro bonservis bedeli ile İstanbul'un yolunu tutan Tarık Çamdal için yeniden girişimlere başladığı bildirildi. Süper Lig ayarında bir kadro oluşturmaya çalışan Eskişehirspor'un eski oyuncusunu kısa bir sürede kadroya katacağı öne sürüldü.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN